Spolupracujeme

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje se společností Realitní vzdělávací institut s.r.o., kdy garantem naší spolupráce je Ing. Miroslav Jonáš, se kterým profesně spolupracujeme již přes 15 let.
 

Ing. Miroslav Jonáš

 

 

Společnost Hanauer reality s.r.o. také úzce spolupracuje s Molík reality s.r.o., což umožňuje klientům obou společností získat širší a komplexnější nabídku nemovitostí. Tato spolupráce přináší synergii znalostí a zkušeností obou týmů, což v konečném důsledku přispívá k lepšímu servisu a uspokojení potřeb klientů. Navíc tato partnerství mohou přinést další výhody v oblasti marketingu a propagace nemovitostí na trhu.


Realitní kancelář Hanauer reality dále úzce spolupracuje s vysoce profesionálním fotografem panem Voborníkem. Pan Voborník má dlouholeté a bohaté zkušenosti v oboru a ve své práci využívá nejnovější technologie a trendy ze světového trhu. Pro RK Hanauer reality zajišťuje kompletní fotografické služby, včetně vytváření fotokoláží, profesionálních videí a záběrů pomocí moderního dronu. Díky jeho vynikající práci jsou prodávající s výsledky velmi spokojeni, což vede k rychlému a úspěšnému prodeji nemovitostí. Toto nám umožňuje poskytovat klientům špičkové služby a dosahovat vynikajících obchodních výsledků.

Michal Voborník

Kde inzerujeme?

Naše úspěchy v číslech